O nas

Witaj w społeczności wspaniałych, kreatywnych nauczycieli i lektorów, którzy chcą prowadzić ciekawe i angażujące lekcje, a jednocześnie nie chcą tracić kolejnego weekendu na poszukiwania fajnych materiałów, linków, artykułów.

Twofold stworzyliśmy w 2020 roku i zaczęło się od małej, rodzinnej działalności, a z czasem dołączyli do nas kolejni, wspaniali twórcy.

Kto tworzy Twofold?

Sylwia Clayton, współzałożycielka Twofold – wymyśla, tworzy treści i dba o część merytoryczną materiałów, które do Ciebie trafiają. Czuwa nad wszystkimi projektami i spina wszystko w pięknie działającą całość. Sylwia ma też nieskończoną ilość pomysłów na nowe materiały, które skrzętnie zapisuje w swoim zeszycie 🙂

Peter Clayton, współzałożyciel Twofold – zajmuje się oprawą graficzną materiałów (pięknie nam czaruje na Adobe Illustartor 🙂 ), a także dba o to, żeby wszystkie nasze komputery oraz oprogramowanie działało bez zakłóceń. Peter to również nasz proofreader, czyli upewnia się, że wszystkie treści w materiałach brzmią naturalnie i nie zawierają błędów.

Joanna Skorzec – to właśnie Asię widzisz na wszystkich zdjęciach i filmikach, bo to ona prowadzi nasze profile w mediach społecznościowych i robi wszystkie piękne zdjęcia! Asia wspiera nas również w tworzeniu treści do materiałów i testuje je na swoich cierpliwymi uczniach. Spotkasz ją też w grupie Convo Group, gdzie tworzy dla Ciebie piękne prezentacje na zajęcia online.

Każdy materiał, który znajdziesz w naszym sklepie to:

Interesujące, niesztampowe pytania angażujące do dyskusji.

Dobrze przemyślane treści, które nie powodują przewracania oczami.

Obszerne notatki dla lektora zawierające wskazówki oraz dodatkowe pomysły.

Piękne, spójne grafiki.

A do tego:

Wszystkie paczki materiałów tworzone są w taki sposób, abyś mógł je dowolnie łączyć z podręcznikiem oraz innymi materiałami lub wykorzystać jako całe lekcje.

Wystarczy, że wydrukujesz, zalaminujesz i możesz korzystać z nich przez wiele lat.

Takich materiałów nie znajdziesz nigdzie indziej, obiecujemy!

Chcesz je wypróbować?

Dołącz co naszej newsletterowej społeczności i obierz dostęp do darmowych próbek materiałów, a także różnych dodatków.

Zapisz się TUTAJ.